MOTİVE RUBBER SMOOTH SOIL AŞINMAZLIK GARANTİLİ 50X100 CM EPDMLİ DIŞ MEKAN SOĞUK PRES KAUÇUK ZEMİN 2 CM SİYAH 1 ADET

Fiyat:
390,00 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%14,1) :
335,00 TL + KDV
Kazancınız 55,00 TL
70,17 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
MOTİVE RUBBER SMOOTH SOIL AŞINMAZLIK GARANTİLİ 50X100 CM EPDMLİ DIŞ MEKAN SOĞUK PRES KAUÇUK ZEMİN 2 CM SİYAH  1 ADET  - DIŞ MEKAN KAUÇUK ZEMİN

MOTİVE RUBBER SMOOTH SOIL - YÜZEYİ FULL EPDMLİ DIŞ MEKAN VE AÇIK ALAN PROFESYONEL SOĞUK PRES KAUÇUK ZEMİN SİSTEMİ


Motive Rubber Ar-Ge ve talepleriniz doğrultusunda Ürün gamımızı çeşitlendirmeye devam editoruz.

İşte karşınızda Motive Smooth Soil Epdm 50X100 CM Soğuk Pres Kauçuk Zemin ürünümüz.

Açık hava ve dış mekanlar için uygun rengiyle sanki doğa ile birleşmiş toprak parçası gibi hissedeceksiniz. Yüzeyi boyalı olmadığı için dış mekanlarda çok daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaksınız.

Ve ölçü sapmalarına engel olmak için Türkiye’de ilk full epdm yüzeyli soğuk pres kauçuk üretimini sizlere sunmaktayız.


2 ADET ALINDIĞINDA 1 M2 YAPMAKTADIR.
ADET AĞIRLIĞI : 9 KG
M2 AĞIRLIĞI : 18 KG

MOTİVE RUBBER;

DÜNYA ÇAPINDA ve Türkiye'de profesyonel spor zeminlerine özel kaliteli kauçuk sisteminin öncüsü olan  soğuk press kauçuk zemin üretimi yapan MOTIVE RUBBER. Dünya'da Koku oranı düşük, Aşınmaya karşı garantili, Zamanla ölçü sapması yapmayan tolerans oranı en fazla %1 oranıyla lider, Ses ve Darbe emici özel mühendislik, Kiri ve Teri yüzeyde bırakan Parlak teflon efektiyle adı kaliteyle özleşmiş ender spor zeminlerine özel kauçuk zemin üreten ender üreticilerindendir. 

NEDEN ?  MOTİVE RUBBER;

AŞINMAZ KAUÇUK ZEMİN; Profesyonel Salon Kauçuk Zemin Sistemleri için AŞINMAZLIK GARANTİSİ markası olduğu için olabilir. 

SOĞUK PRESS KAUÇUK ZEMİN;  24 saatte bir üretilen özel üretim bandıyla, ısı ile temasa geçmeden DÜŞÜK KOKU ORANI sağlayan SOĞUK PRESS kauçuk zemini profesyonel salonlara üretimi yapan ve Türkiye'de ilk satışını yapan firmayız.

TEMİZ HAVA KALİTESİ ; Soğuk Press kauçuk zemin üretimi içerisindeki özel birleştirici ısı ile birlikte en düşük koku salınımı yapar. Isı birlikte en düşük reaksiyona girer. Piyasadaki diğer üretilen tüm sıcak press ürünler gibi ısı ile çalışmaz. Zamanla kürleşir. 

ADELE SAKATLIĞI DÜŞÜNÜLENEREK YAPILAN DOLGUN FORMÜL; Motive Rubber'ın spor zeminlerine özel kauçuk zemin ürettimini kalite ile yaptığı için zemin yumaşaklığı sağlayan düşük hammadde kilogramı, kalitesiz ve az birleştirici hammadde kullanmaz. Adele dostu olan mühendisliği ve formülasyonu alanında tektir. 

1000 ÜZERİNDE KURULUM; 
Spor salonlarına kendi ekibiyle 1000'nin üzerinde kurulum tek zemin firmasıdır. Alının en iyileri; Balaban Solid Sport (Ertan Balaban), 11Arthletic (Murat Musai), Crosfit Boran (Ateş Boran), CheckMat İstanbul (İbrahim İnal) ve bir çok spor salonun kurulumunu yapmıştır. 

SES VE DARBE EMİCİ; Motive Rubber profesyonel kauçuk zeminimiz Özel doygun formülü ile ses ve darbe emici özelliğini geliştirmiştir. 

ALEV GEÇİKTİREN HAMMADDE;  İlk tutuşma testlerine göre Alev alma süresi rakiplerine göre öndedir.

TEFLON EFEKT KAUÇUK ZEMİN; Motive Rubber SOĞUK PRESS Kauçuk zemin, Teflon Efektli Parlak Kauçuk Zemin üretimiyle, Teri ve Kiri daha fazla yüzey tutmasına yardımcı olması olarak (Kauçuk ürünlerine göre) daha kolay temizliğe imkan sağlarken, kaymaz parlak yüzeyli TEFLON EFEKT sistemiyle ürün üretmesi daha güzel ve daha hijyenik bir zemin sağlar.

ÖLÇÜ ÇEKMELERİ %1 OLMASI;  Motive Rubber SOĞUK PRESS Kauçuk zemin üretimiyle, Türkiye'de üretilen diğer kauçuk zemin ürünlerin sıcak press olmasından kaynaklı ölçü %6  ile %15 varan ölçü çekmelerini, soğuk press kauçuk zemin üretimiyle kauçuk zemin ölçü ve ebatları çekmelerini %1 oranına düşürmektedir. Buda ürünlerin diziliminde ölçü sapmasında kaynaklı ara açıklıkların olmasını engeller. 

ÜRÜNLERİ YAPIŞTIRILMAYA İHTİYAÇ DUYMAMASI; Motive Rubber soğuk press ürün üretim özelliğinden kaynaklı olarak ısı ile en az temasa geçmesinden dolayı ortam ısısından en az etkilendiği için zaman içinde piyasa ürünlerindeki (sıcak press üretimlerdeki gibi zaman ürün çalışarak ölçü ve ebatları değişmeyeceği için Motive Rubber soğuk press ürünleri, diğer sıcak preslerdeki gibi yapıştırmaya ihtiyaç yoktur. 

1. KALİTE ALMAN HAMMADDE; Motive Rubber'ınTürkiye'de profesyonel kauçuk zeminin lider markası olması sebebi en kaliteli ürünleri, hassas bir işçilik ve profesyonel ekibiyle uygulayarak hiç bir zaman kaliteden ödün vermez.


MOTİVE RUBBER olarak satılan soğuk press kauçuk zemin sistemleri, SOĞUK PRESS KAUÇUK ÜRETİM teknolojisiyle her zaman YENİLİKÇİ ve LİDER olmayı hedeflediği için hep en iyisini sunar. 

Sorularınız İçin; 0216 515 43 42  nolu telefondan dönüş yapabilirsiniz. Kurulum ve Uygulama örnekleri için                        Instagram; motiverubber  -  Youtube; motive tv adresini ziyaret ederek görebilirsiniz.

 
Diğer Özellikler
Stok KoduSS50X100211CM
MarkaMOTİVE RUBBER
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

  • FERAH MH. ABDÜLBAKİ GÖL PINARLI CD. N:35 / A ÜSKÜDAR - İSTANBUL
  • Tel :  +90 (850) 480 0 247
  • Gsm : +90 (552) 752 51 20

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.