Sepet

Motive Rubber Soğuk Pres MGalaxy EPDM Green 100x100 cm 2 cm Profesyonel Aşınmazlık Garantili Soğuk Pres Kauçuk Zemin 1 Adet

% 1
Motive Rubber Soğuk Pres MGalaxy EPDM Green 100x100 cm 2 cm Profesyonel Aşınmazlık Garantili Soğuk Pres Kauçuk Zemin 1 Adet
Satıcı : Motiveli
1.072,80 TL
1.060,80 TL
Vergiler Hariç: 884,00 TL

İndirimden Haberdar Ol

Motive Rubber Soğuk Pres MGalaxy EPDM Green 100x100 cm 2 cm Profesyonel Aşınmazlık Garantili Soğuk Pres Kauçuk Zemin 1 Adet

Motive Rubber Soğuk Pres MGalaxy EPDM Green 100x100 cm 2 cm Profesyonel Aşınmazlık Garantili Soğuk Pres Kauçuk Zemin 1 Adet

En az 10 adet almanız gerekmektedir.

Motive Rubber Soğuk Pres Kauçuk Zemin Sistemleri; dünyanın ilk tescilli Soğuk Pres Amblemi olan kauçuk markasıdır. Kauçuk zeminlerimizin arkasındaki soğuk pres  amblemi, orijinal soğuk pres kauçuk zeminlerinin garantisidir.

Motive Rubber Soğuk pres kauçuk zemin Profesyonel ürünümüzün kullanım alanı küçük veya büyük yüz ölçümü olan, Fitness ve Crossfit çalışmaları yapan spor salonları için uygundur.


1 ADET ALINDIĞINDA 1 M2 YAPMAKTADIR.
ADET AĞIRLIĞI : 18,5 KG


MOTİVE RUBBER;

DÜNYA ÇAPINDA ve Türkiye'de profesyonel spor zeminlerine özel kaliteli kauçuk sisteminin öncüsü olan  soğuk press kauçuk zemin üretimi yapan MOTIVE RUBBER. Dünya'da Koku oranı düşük, Aşınmaya karşı garantili, Zamanla ölçü sapması yapmayan tolerans oranı en fazla %1 oranıyla lider, Ses ve Darbe emici özel mühendislik, Kiri ve Teri yüzeyde bırakan Parlak teflon efektiyle adı kaliteyle özleşmiş ender spor zeminlerine özel kauçuk zemin üreten ender üreticilerindendir. 

NEDEN ?  MOTİVE RUBBER;

AŞINMAZ KAUÇUK ZEMİN; Profesyonel Salon Kauçuk Zemin Sistemleri için AŞINMAZLIK GARANTİSİ markası olduğu için olabilir. 

SOĞUK PRESS KAUÇUK ZEMİN;  24 saatte bir üretilen özel üretim bandıyla, ısı ile temasa geçmeden DÜŞÜK KOKU ORANI sağlayan SOĞUK PRESS kauçuk zemini profesyonel salonlara üretimi yapan ve Türkiye'de ilk satışını yapan firmayız.

TEMİZ HAVA KALİTESİ ; Soğuk Press kauçuk zemin üretimi içerisindeki özel birleştirici ısı ile birlikte en düşük koku salınımı yapar. Isı birlikte en düşük reaksiyona girer. Piyasadaki diğer üretilen tüm sıcak press ürünler gibi ısı ile çalışmaz. Zamanla kürleşir. 

ADELE SAKATLIĞI DÜŞÜNÜLENEREK YAPILAN DOLGUN FORMÜL; Motive Rubber'ın spor zeminlerine özel kauçuk zemin ürettimini kalite ile yaptığı için zemin yumaşaklığı sağlayan düşük hammadde kilogramı, kalitesiz ve az birleştirici hammadde kullanmaz. Adele dostu olan mühendisliği ve formülasyonu alanında tektir. 

2000 ÜZERİNDE KURULUM; 
Spor salonlarına kendi ekibiyle 2000'nin üzerinde kurulum tek zemin firmasıdır. Alının en iyileri;Beşiktaş Spor Kulübü, Balaban Solid Sport (Ertan Balaban), 11Arthletic (Murat Musai), Crosfit Boran (Ateş Boran), CheckMat İstanbul (İbrahim İnal) ve bir çok spor salonun kurulumunu yapmıştır. 

SES VE DARBE EMİCİ; Motive Rubber profesyonel kauçuk zeminimiz Özel doygun formülü ile ses ve darbe emici özelliğini geliştirmiştir. 

TEFLON EFEKT KAUÇUK ZEMİN; Motive Rubber SOĞUK PRESS Kauçuk zemin, Teflon Efektli Parlak Kauçuk Zemin üretimiyle, Teri ve Kiri daha fazla yüzey tutmasına yardımcı olması olarak (Kauçuk ürünlerine göre) daha kolay temizliğe imkan sağlarken, kaymaz parlak yüzeyli TEFLON EFEKT sistemiyle ürün üretmesi daha güzel ve daha hijyenik bir zemin sağlar.

ÖLÇÜ ÇEKMELERİ %1 OLMASI;  Motive Rubber SOĞUK PRESS Kauçuk zemin üretimiyle, Türkiye'de üretilen diğer kauçuk zemin ürünlerin sıcak press olmasından kaynaklı ölçü %6  ile %15 varan ölçü çekmelerini, soğuk press kauçuk zemin üretimiyle kauçuk zemin ölçü ve ebatları çekmelerini %1 oranına düşürmektedir. Buda ürünlerin diziliminde ölçü sapmasında kaynaklı ara açıklıkların olmasını engeller. 

ÜRÜNLERİ YAPIŞTIRILMAYA İHTİYAÇ DUYMAMASI; Motive Rubber soğuk press ürün üretim özelliğinden kaynaklı olarak ısı ile en az temasa geçmesinden dolayı ortam ısısından en az etkilendiği için zaman içinde piyasa ürünlerindeki (sıcak press üretimlerdeki gibi zaman ürün çalışarak ölçü ve ebatları değişmeyeceği için Motive Rubber soğuk press ürünleri, diğer sıcak preslerdeki gibi yapıştırmaya ihtiyaç yoktur. 

1. KALİTE ALMAN HAMMADDE; Motive Rubber'ınTürkiye'de profesyonel kauçuk zeminin lider markası olması sebebi en kaliteli ürünleri, hassas bir işçilik ve profesyonel ekibiyle uygulayarak hiç bir zaman kaliteden ödün vermez.


MOTİVE RUBBER olarak satılan soğuk press kauçuk zemin sistemleri, SOĞUK PRESS KAUÇUK ÜRETİM teknolojisiyle her zaman YENİLİKÇİ ve LİDER olmayı hedeflediği için hep en iyisini sunar. 

Sorularınız İçin; 0216 515 43 42  nolu telefondan dönüş yapabilirsiniz. Kurulum ve Uygulama örnekleri için                        Instagram; motiverubber  -  Youtube; motive tv adresini ziyaret ederek görebilirsiniz.