Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

MOTIVE'li ...

Motive Rubber’ın, Türkiye’deki yolculuğu, Spor salonlarına özel soğuk pres kauçuk zemin sistemlerini  2018 yılında  “Kalitenin Getirdiği, Motive” sloganı ile başladı.

Türkiye’de spor salonları aldığı aletlere ne kadar özeniyorsa zeminde kaliteli bir alternatif olmadığı için aşınma ve koku sorunu olan kauçukları tercih ediyorlardı.

Bu duruma kaliteli bir çözüm olarak Dünya ile aynı anda soğuk pres kauçuk sistemlerinin satışına başladık. Soğuk pres kauçuk zeminlerimizde, Aşınmazlık Garantisi, Koku salınımı çok düşük özel üretim, Temizliği kolay parlak teflon efektli yüzey, 1. Kalite Alman hammadde, Adele sakatlığı özel  mühendislik, Ses ve Darbe emici formül standart gelmektedir.

 
Moitve Rubber ve Bahçe Çim Hali;  Motive Group şirketinin markasıdır. Soğuk Pres Kauçuk ve Cold Press Rubber isimleri firmamızın tescilidir.
 
Motive Rubber  Türkiye olarak, profesyonel Niş üretim olan soğuk pres kauçuk zeminlerini Avrupa ülkelerinden gelen taleplere cevap vermektedir.

Türkiye operasyonunda, 1000 üzerinde kurulumla ve en iyi profesyonel salonlarda bulunmasıyla, hem üretim, hem satış, hem de kendi ekibiyle kurulum yapan Pazarın kalite odaklı tek markasıdır.


Konu ile ilgili sorularınız için bize; 08504800247 -  05527525120 numaralardan ulaşabilirsiniz.

Uygulama Örnekleri İçin Aşağıdaki Başlıklara Tıklayınız ; 

KAUÇUK ZEMİN       -      SUNİ ÇİM 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.