Sepet

Usr Pilates Topu Sarı 55Cm

% 1
Usr Pilates Topu Sarı 55Cm
Satıcı : Motiveli
237,60 TL
236,40 TL
Vergiler Hariç: 197,00 TL

İndirimden Haberdar Ol

ÖZELLİKLER

  • Çap: 55 cm 150-165 cm boyunda olanlar için idealdir
  • Renk: Sarı
  • Malzeme: Ecofriendly PVC (Doğa dostu PVC)
  • Ekstra Özellik : Anti-burst özelliklidir, sivri yüzeylerle temas etmediği sürece ömür boyu patlamaya karşı garantilidir. 2 adet tıpa ürüne dahildir.
Top şişirmek için pompanız varsa ya da bir salon işletiyorsanız sadece büyük top içeren bu ürünü almanız iyi olacaktır. Pilatese hemen başlamak için tek yapmanız gereken, boyunuza uygun büyüklüğü tespit etmek ve USR’ye özel 4 renkten birine karar vermek.
 

FAYDALARI

Pilates, dengeyi arttırır, kasları güçlendirir, duruş bozukluklarına ve bel ağrısına iyi gelir. Gym salonlarında, kulüplerde, evde, 3 metrekare alanda bile yapılabilecek güzel bir egzersiz türüdür. Kadın erkek demeden herkesin zamanla sevdiği ve benimsediği pilates tüm dünyada hala hızla yaygınlaşmaktadır.
 

BOYUT SEÇİMİ

150-165 cm aralığında boyu olan kullanıcıların 20 ve 55 cm lik, 165-180 cm aralığında boyu olan kullanıcıların 25 ve 65 cm lik, 180-190 cm arası boyu olan kullanıcıların 30 ve 75 cm lik topları tercih etmeleri gerekir. Daha uzun sporcular ise 85 cm lik top kullanabilirler.
 

KULLANIM

Anti-burst özellikli pilates topları daha esnek bir yapıdadır ve sertleşene kadar iyice şişirilmelidir. Satın aldığınız topların tamamının inik olarak gönderileceğini göz önüne alarak işinize yarayacak bir pompa da edinmelisiniz.
 

BAKIM-KORUMA

Topları direkt güneş ışığından, kalorifer, soba gibi ısıtıcılardan uzak tuttuğunuz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz. Geri dönüşümlü malzemeden üretildiklerini lütfen unutmayın ve bir USR ürünüyle işiniz bittiğinde dönüşümle geri kazandırın.