Sepet

Motive Magic Rubber Care - 1000ml Kauçuk Zemin Bakım Ürünü

% 12
Motive Magic Rubber Care - 1000ml Kauçuk Zemin Bakım Ürünü
Satıcı : Motiveli
551,00 TL
487,00 TL
Vergiler Hariç: 405,83 TL

İndirimden Haberdar Ol

MOTIVE MAGIC RUBBER CARE - KAUÇUK ZEMİN BAKIM ÜRÜNÜ - 1000 ML

 

Motive Magic Rubber Care - Kauçuk Zemin Bakım ürün, Türkiye'de ilk ve tek olarak, Profesyonel spor salonlarının ve evlerimizde spor için kullandığımız kauçuk zeminlerimizin bakımında sanki sihirli bir dokunuş yaparcasına eski günlerine dönmesine yardımcı olurken, bakım sağlarken aynı zamanda kirlenmesini ve tozlanmasını geciktirir.

 

Sizde ne yaparsanız yapın, kauçuk zeminlerinizin kirli görünüşünden sıkıldıysanız. Magic Rubber Care ürünümüzle kauçuklarınıza sihirli bir dokunuş yapmaya hazırsınız demek.

 

MOTIVE Magic Rubber Care Nasıl Kullanılır;

 

Yüzey kirini temizlediyseniz ; Kuru olan yüzeye sadece püskürtüp, kurumasını beklemeniz yeterli.

Yüzey kirini temizlemediyseniz; Yüzeye püskürtüp, tüysüz bir bez ile siliniz. Sonrasında tekrar yüzeye püskürterek, kurumasını beklemeniz yeterli .

 

Not: Bu işlemi susuz bir şekilde yapınız. Ürünü su ile karıştırmayınız. Ürün tanıtım görsellerindeki işlem sonrası parlaklık, MOTİVE RUBBER, RUBLEX KAUÇUK soğuk press kauçuk zeminlerine, MOTIVE Magic Rubber ürünü kullanıldığında oluşan parlaklıktır. MOTIVE MAGIC RUBBER kauçuklarınıza ekstra parlaklık vaat etmez. Kauçuk yüzeylerdeki parlaklık kullandığınız kauçuğa göre değişiklik gösterir. Yüzeyi aşınmış kauçuklar için uygun değildir. MOTİVE RUBBER, RUBLEX KAUÇUK marka Kauçuk zemin ürünleri haricinde, kauçuk zemininizin yüzey bakımının etkisi değişiklik göstereceğinden MOTİVE RUBBER, RUBLEX KAUÇUK ürünleri haricinde memnuniyet garantisi verilmemektedir.